katering

Jedzenie i katering na weselu

Pokarmy spożywane na weselach są zazwyczaj standardowe. Jadłospis weselny zwykle obejmuje te same tradycyjne, polskie potrawy. Serwowany kotle schabowy, rosół z kluskami, czy kolacyjne flaczki i przekąski na zimno ze śledzikiem w tle to standard.

Katering to może być świetne rozwiązanie

kateringOczywiście w dobie dzisiejszych czasów jadłospis weselny nieco uległ odmianie. Można pokusić się także o stwierdzenie metamorfozy menu weselnego na bardziej wyrafinowany. Dobra restauracja, w której odbędzie się przyjęcie powinna mieć coś więcej do zaoferowania. Coraz chętniej sięga się po potrawy z łososia. Oczywiście wesele to nie tylko jedzenie, menu ma być jedynie dodatkiem do całej tej weselnej aury. Sala weselna to także miejsce do hucznych zabaw. Musi być to na tyle duże pomieszczenie, aby móc pomieścić wszystkie bawiące się osoby. Zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja, gdzie miejsce docelowe jest plenerem. W takim przypadku trzeba zamówić zdrowy katering dostępny w Trójmieście, najlepiej z możliwością obsługi, aby przyjęcie weselne było odpowiednio obsługiwane. Coraz chętniej brane pod uwagę zdają się być przyjęcia organizowane w atrakcyjnych miejscach. Polacy często w tym celu odwiedzają Gdańsk, aby zapewnić sobie niesamowite wrażenia na przyjęciu weselnym.

Nie tylko jedzenie i sala na wesele jest bardzo ważna, aby całość wyglądała znakomicie, trzeba też przemyśleć sprawę oprawy muzycznej. Wiele restauracji oferuje także usługi zespołów muzycznych, które współpracują z danym miejscem, warto przejrzeć portfolio nim zadecyduje się o ich zatrudnieniu na ten wyjątkowy wieczór.