Jakie zalety ma Kross Seto?

 

Wszyscy, którzy uwielbiają przemieszczać się na rowerze, dobrze wiedzą, jak wymagającym terenem jest miasto. Tu trzeba dobrać odpowiedni model, specjalnego przeznaczenia. W ofercie rowerów Kross jest kilka modeli godnych polecenia. My, na początek, zajmiemy się Seto.

Miejski model od Krossa

kross setoJeżeli mielibyśmy porównać parametry tego roweru z parametrami człowieka, to wyszłoby, że model Seto jest dobrze zbudowanym człowiekiem z miasta, który dobrze wie, jak się po nim poruszać. To tak w skrócie, nieco z przymrużeniem oka, bo o Seto można mówić bardzo długo. Na co jednak zwrócić uwagę? Myślę, ze od jego charakterystyki, bo wygląd wiele mówi o jego charakterze. Kross Seto to rower miejski, ale w kształcie nieodbiegający budową od klasycznego roweru górskiego. Jest skonstruowany z myślą o szybkim przemieszczaniu się po zatłoczonych i zakorkowanych, aglomeracjach miejskich. Rower wymaga jazdy w nieco pochylonej pozycji, co zwiększa efektywność i przy tym szybkość jazdy. Przerzutka z możliwością zmiany dwudziestu czterech przełożeń zapewni nam optymalną jazdę w warunkach miejskich, ale również podczas jazdy rekreacyjnej. Seto wyposażony jest również w markowe, niemieckie opony, dzięki którym nasz jednoślad, doskonale trzyma się nawierzchni. O nasze bezpieczeństwo bają również mocne, hydrauliczne hamulce, które spełniają swoje funkcje nawet w najgorszych warunkach pogodowo – terenowych. Jeżeli chcesz znaleźć rower, którym bez problemu dojedziesz do pracy, omijając bezpiecznie uliczne korki, to Krossy Seto są dla Ciebie.

Ten model jednośladu Kross z wyglądu nie przypomina miejskiego roweru. Z charakteru również nie, bo jest dynamiczny i ma agresywny charakter. Mimo wszystko jest on najlepszym rowerem miejskim, w tym segmencie cenowym, na jakim do tej pory udało się nam pojeździć.