Jaki jest najlepszy prezent dla niemowlaka?

Niedawno urodziłam drugą córeczkę. Przed narodzinami moja siostra zapytała mi się co powinna kupić mi i małej w prezencie. Na początku nie wiedziałam, co powinnam odpowiedzieć, więc powiedziałam, że wszystko będzie okej. Potem jednak zaczęłam zastanawiać się jaki mógłby być najlepszy prezent dla młodej mamy.

Kocyk minky to świetny wybór na prezent

kocyki dla niemowląt minkyPo dłuższych przemyśleniach doszłam do wniosku, że jest wiele prezentów, które są dobrymi pomysłami jeżeli chcemy uszczęśliwić bliską nam kobietę w ciąży. Uważam, że prezenty dla młodej mamy i niemowlaków powinny być w głównej mierze użyteczne. Chociaż oczywiście miło jest też dostać np. pluszaka dla maluszka. Dla nie najfajniejszą rzeczą, która z pewnością bardzo by mnie ucieszyła są kocyki dla niemowląt minky, które używam przy mojej najmłodszej córce, ale używałam też w czasie kiedy moja starsza córka była mała. Kocyki te są świetne ze względu na to, że są bardzo uniwersalne – choć określa się je najczęściej jako kocyk to mogą też służyć oczywiście jako kołderka, albo mata chociażby do łóżeczka i fotelika. Kolejną wielką ich zaletą jest to, że kocyki te są bardzo miękkie, a w środku są (a w każdym razie powinny być) wypełnione antyalergiczną, ale bardzo miękką włókniną, która dobrze utrzymuje ciepło. Koce te są najczęściej dwustronne, a więc można powiedzieć, że dostaje się dwa dizajny w jednym.

Uważam, że kocyki minky są idealnym prezentem, ponieważ jest to świetny pierwszy kocyk dla niemowlaka. Z własnych doświadczeń mogę polecić te kocyki również dlatego, że są one bardzo wysokiej jakości, a więc nie wyglądają brzydko nawet jeżeli często się go pierze, co myślę jest ważne dla każdego rodzica. W końcu każdy z nas wie, jak często trzeba prać rzeczy, z którymi dziecko ma kontakt, bo muszą one być bardzo higieniczne.