mezoterapia

Jaką mezoterapię i maseczki stosować?

Nasza skóra ma różne potrzeby, które w dużej mierze uzależnione są pory roku. W tym artykule postaramy się przybliżyć potrzeby skóry na poszczególne pory roku. Oczywiście na samym początku każdy powinien stwierdzić jaki posiada typ cery.

Co działa jak mezoterapia w Szczecinie?

mezoterapiaGabinet kosmetyczny to miejsce, które powinniśmy odwiedzić, gdy nie mamy pojęcia jaki typ posiadamy. Wyszkolona i profesjonalna kosmetyczka weźmie pod lupę naszą skórę, sprawdzi czy ma tendencję do świecenia się, czy się przesusza i pomoże nam dobrać odpowiednie kosmetyki. W Szczecinie, w jednym z salonów piękności powstało specjalne stanowisko do określania typu cery. Mikrodermabrazja to zabieg, który polecany jest szczególnie osobom, których skóra ma tendencję do przetłuszczania się zwłaszcza w strefie T, oraz w skórze powstają rozszerzające się pory, które się zatykają, przez co powstają nieestetycznie wyglądające czarne kropki, czyli wągry. Dzięki mikrodermabrazji zapomnisz o problemach ze skórą, dodatkowo zabieg ten spłyci widoczne zmarszczki i poprawi jędrność skóry. Salon kosmetyczny oferuje, by maseczki na wiosnę były regenerujące. Po zimie nasza twarz wymaga specjalnej opieki. Latem najlepiej sprawdzą się lekkie formuły, najlepiej piankowe, które będą zawierać całą masę witamin. Dzięki temu ważne witaminy wprowadzone będą do skóry (działa jak mezoterapia-Szczecin). W porze jesieni nasze maseczki powinny być dotleniające, ponieważ nasza skóra przeżywa swego rodzaju szok termiczny kiedy to z upałów nagle jest zimno i wieje.

Natomiast w zimę nasze maseczki powinny być ochronne. Jako, że jest to czas mrozów, gdzie z zimnego dworu wchodzimy w ciepłe pomieszczenie nasza skóra ma tendencję do przesuszania się.