Inwestycja w dokładną wagę przemysłową opłaciła się

Wiem, że bez inwestycji to nic nie zrobię i nie narzekam na to. To Marian jest takim dusigroszem, że nie lubi wydawać kasy, ale przekabaciłem go na swoją stronę i uzasadniłem, że zakupy, które planuję są niezbędne. W końcu się zgodził i mogłem działać.

Waga przemysłowa, która jest dokładna niewiele mnie kosztowała

dokładne wagi przemysłoweMarian jest świetnym wspólnikiem i świetnie się dogadujemy. Jeżeli zaś chodzi o nieprzewidziane wydatki to ich bardzo nie lubi. Ja na szczęście wiem jak i gdzie można zdobyć dokładne wagi przemysłowe i uspokoiłem go, że dokonam bardzo dobrej inwestycji. Bez takiej wagi to możemy pomarzyć o dalszym prowadzeniu działalności, która jak sprawdziłem wcześniej jest bardzo dochodowa. Obaj jesteśmy nastawieni na zysk i to jest dobre. Zadzwoniłem do faceta, który sprowadza świetne i dokładne wagi przemysłowe i poprosiłem go o pomoc. Zaznaczyłem, że zapłacę gotówką z góry, ale musi dać mi jakąś znaczącą zniżkę, żeby wspólnik nie narzekał. Facet zna Mariana i nie raz z nim coś negocjował. Wiedział, że nie będzie łatwo. Zaoferował mi dwie dokładne wagi przemysłowe w bardzo niskiej cenie. Wiedziałem, że zaniżył ją bardzo, ale też miałem świadomość, że i tak całkiem nieźle na tym zarobi. Dobiliśmy targu i poprosiłem Mariana, żeby zrobił przelew. Pobrałem od tego dostawcy dane do przelewu i mogliśmy działać od razu. Jak dziś będzie zrealizowana wpłata to waga będzie na jutro. On ma bardzo dobre i wyjątkowo dokładne wagi przemysłowe dlatego wiem, że zapłaciłem niewiele za bardzo dobrą jakość.

Marian teraz to jest zadowolony, ponieważ ta inwestycja bardzo szybko się nam zwróciła. Teraz to zarabiamy kilka razy więcej niż dotychczas. Nawet powiedział, że da pracownikom podwyżki. Zaskoczył mnie swoją hojnością, która pochwalałem.