Inwestuję w unikatowy nagrobek dla męża

Mój mąż zawsze mi powtarzał, że jak odejdzie to chce mieć jakiś piękny pomnik, który jest unikatowy i będzie odzwierciedlał jego duszę. Nie było to zbyt łatwe zadanie dla mnie ale znałam męża jak nikt inny i wiedziałam z czego byłby zadowolony.

Unikalny nagrobek z granitu jest piękny

unikatowe nagrobki granitoweUznałam, że nie będę szukała niczego gotowego po zakładach kamieniarskich, tylko wynajmę profesjonalistę, który coś wyjątkowego dla mnie zaprojektuje. Muszę znaleźć kogoś, kto projektuje właśnie takie unikatowe nagrobki granitowe i podjąć z nim współpracę. Przejrzałam naszą regionalną gazetę z ogłoszeniami i wybrałam osoby, które zajmują się projektowaniem. Wiedziałam, że warto zainwestować w to wszelkie pieniądze i byłam na to gotowa. Skontaktowałam się z jednym z biur projektowych i umówiłam na spotkanie. Wyjaśniłam, że interesują mnie unikatowe nagrobki granitowe i takie zlecenie chciałabym przekazać. Właściciel biura potwierdził, że mi pomoże i wysłuchał uważnie co mam do powiedzenia. Chciałam, żeby wszystkim od podstaw się zajęli a ja tylko opowiedziałam jaki był mój mąż. Wiedziałam o nim wszystko i o tym opowiedziałam. Facet, który zajmował się moim zleceniem słuchał mnie uważnie i wszystko skrzętnie notował. Na koniec powiedział, że doskonale wie jakie są moje oczekiwania i na pewno wykonają dla mnie projekt nagrobka, z którego będę zadowolona. Miało to potrwać kilka dni i musiałam czekać o kontakt ze strony tej agencji. Zadzwonili po weekendzie i zaprosili mnie na spotkanie, żeby zaprezentować nagrobek.

To był na prawdę unikalny projekt, który idealnie odzwierciedlał to jaki był mój kochany mąż. Wszystko pasowało doskonale i nawet kolorystyka była w stu procentach trafiona. Dobrze, że do nich przyszłam, bo spełnili moje oczekiwania.