Iluzjoniści zabawiali dzieci

W ubiegły weekend po raz pierwszy w życiu wyprawiałam mojej córce duże przyjęcie urodzinowe. Córka ma wielu kolegów i wiele koleżanek w przedszkolu, którzy organizują z rozmachem swoje urodziny, zapraszając na nie również moją pociechę. Nie mogłam więc pozbawić jej możliwości urządzenia własnego przyjęcia. Nawet, jeżeli wymagało to sporo nakładu energii i pieniędzy.

Pokazy magii na przyjęciu dla dzieci

magiczne pokazy dla dzieciMam córkę w wieku pięciu lat, która niedawno zaczęła chodzić do przedszkola. Zdobyła tam mnóstwo przyjaciół, do których regularnie jest zapraszana na imprezy z okazji urodzin. Są to huczne przyjęcia z mnóstwem atrakcji, w których zazwyczaj biorą udział również rodzice. Trochę przerażał mnie fakt, że i mnie czeka organizacja tego typu wydarzenia. Trzeba było dobrze to rozplanować, żeby nikt się nie nudził i żeby wszyscy czuli się dobrze. Zatrudniłam więc do pomocy profesjonalnych animatorów, którzy zajęli się zabawianiem dzieci. Największą atrakcją okazały się magiczne pokazy dla dzieci, prowadzone przez jednego z młodych chłopaków, będącego częścią ekipy animacyjnej. Chłopak ten jest początkującym iluzjonistą i pokazał maluchom najbardziej podstawowe sztuczki, które jednak zachwyciły nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Doszłam do wniosku, że zatrudnianie iluzjonistów przy okazji jakichkolwiek imprez, czy to dla dzieci, czy dorosłych, jest gwarancją naprawdę udanej zabawy. Tym bardziej, że tacy artyści są przy okazji niezłymi komediantami.

Ostatnio z sukcesem zorganizowałam dla mojej córki przyjęcie urodzinowe. Do jego organizacji zatrudniłam między innymi grupę animatorów, z których część okazała się iluzjonistami. Magiczne pokazy stały się więc główną atrakcją całej imprezy. Podobały się one nie tylko dzieciom, ale też dorosłym.