Fotograf ślubny na weselu plenerowym

Kiedy moja siostra oznajmiła w rodzinie, że wychodzi za mąż generalnie nikt nie był zdziwiony. Ze swoim partnerem była już dosyć długo i byliśmy gotowi na to, że ten dzień wreszcie nadejdzie. Zaplanowali jednak wesele latem i nie chcieli aby odbywało się ono w lokalu.

Fotograf ślubny sprostał wymaganiom

fotograf ślubny z CzechowicWiedziała ona bowiem, że latem zawsze jest gorąco. Znalezienie sali z klimatyzacją jest nie lada wyzwaniem w tym terminie. Dodatkowo miała również świadomość tego, że znacznie więcej goście przebywać będą na zewnątrz, ponieważ będzie przyjemniej. Stwierdziła, że skoro jej przyszli teściowe posiadają działkę nad uroczym jeziorkiem żal byłoby nie skorzystać z takiej opcji. Zamówiła ślubne namioty, zdecydowała się na odpowiedni catering. Wciąż jednak pozostawała jedna kwestia. Poszukiwała dobrego fotografa ślubnego. Jako, że plener był piękny – znajdowało się mnóstwo zieleni oraz kolorowych kwiatów zależało jej na tym, aby ten efekt utrzymać. Musiał być więc to ktoś, kto operował sprzętem najwyższej jakości. Po tygodniach poszukiwań wreszcie znalazła odpowiednią osobę. Fotograf ślubny z Czechowic dysponował sprzętem oraz obiektywami na jakich jej zależało. Dodatkowo miał bardzo imponująco wyglądające portfolio, dzięki czemu zyskał przychylność mojej wymagającej siostry. Powiem szczerze, że mi również bardzo spodobały się jego prace. Gdybym miała go brać na swoje wesele czy jakąkolwiek inną imprezę zrobiłabym to bez wahania. Cieszę się, że moja siostra dokonała dobrego wyboru.

Uroczystość była piękna i niezwykle wzruszająca. Powiem szczerze, że wszystko było dopięte na ostatni guzik, ponieważ moja siostra doskonale wiedziała czego oczekuje. Jej narzeczony sam stwierdził, że cieszy się iż powierzył swojej już żonie przygotowywania do wesela.