Firanki dostosowane do potrzeb

Ponieważ mieszkam w zabytkowej kamienicy, większość wymiarów w moim mieszkaniu jest niestandardowa. Przykładowo w zeszłym roku miała spory problem z wymianą drzwi, ponieważ potrzebowałam produktu znacznie wyższego, niż przeciętny właściciel domu, czy też mieszkania. Teraz stanęłam przed sporym wyzwaniem, dotyczącym okien. Musiałam znaleźć odpowiednie franki.

Firanki na każde okno

firanki na wymiarMoje okna są zdecydowanie szersze, niż w zwyczajnych domach, dlatego właśnie nie mogłam znaleźć żadnej firanki o odpowiednich wymiarach. Zastanawiałam się, czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu. Wtedy koleżanka poleciła mi firanki na wymiar. Było to dokładnie to, czego potrzebowałam. Przede wszystkim, firanki na wymiar można było zamówić w dowolnym wzorze oraz kolorze. Przychodząc do sklepu samemu wybierało się materiał, dzięki czemu zyskiwało się pewność, że otrzymamy produkt idealnie dostosowany do naszych potrzeb. Następnie padało pytanie dotyczące preferowanych wymiarów firanki, na podstawie którego dokonywana była wycena usługi. Płaciło się za metr bieżący materiału, dzięki czemu cena okazała się całkiem przystępna. Gdy otrzymałam gotową firankę, wprost nie posiadałam się z radości. Nie tylko prezentowała się jeszcze lepiej, niż się tego spodziewałam, ale również miała dokładnie takie wymiary, jakich potrzebowałam. Teraz moje okna wyglądają naprawdę stylowo, a ja nie muszę już martwić się zakupem firanek.

Dziś, wszystkie domy i mieszkania posiadają swojego rodzaju elementy wspólne. Między innymi są nimi wymiary drzwi, czy też okien. Ja niestety nie mam tyle szczęścia, żeby wpasowywać się w ten schemat, w związku z czym musiałam poświęcić dużo czasu na znalezienie firanki w odpowiednim rozmiarze. Na szczęście udało mi się znaleźć firanki na wymiar, dzięki czemu problem został szybko rozwiązany.