Eleganckie płytki do kuchni

Postanowiliśmy w końcu przeprowadzić remont kuchni. Już od bardzo dawna nie była remontowana i remont jej się jak najbardziej należał. Chcieliśmy zmienić całkowicie glazurę i terakotę oraz wymienić wszystkie meble i sprzęt AGD. Oczywiście chcieliśmy także pomalować ściany i wymienić oświetlenie na bardziej funkcjonalne. Czekało nas sporo pracy i wydatków, mam nadzieję, że efekt będzie tego wart.

Ceramika do kuchni

wysokogatunkowa ceramika color terra whiteZabraliśmy się wiec za remont. meble postanowiliśmy zrobić na zamówienie. Zdecydowaliśmy się na meble z litego drewna, w ciemnym, kawowym kolorze. Były to bardzo wysokiej jakości i bardzo funkcjonalne meble. Chcieliśmy też wymienić glazurę, a także położyć ją w miejscach, w których dotychczas jej nie było, a z doświadczenia wiemy, że bardzo by się tam przydała. Szukaliśmy przez długi czas odpowiednich płytek. w końcu jednak natrafiliśmy na coś wspaniałego, co było idealne do naszej kuchni. Była to wysokogatunkowa ceramika Color Terra White. Była to naprawdę bardzo wysokiej jakości glazura, która od razu przyciągała wzrok swoją urodą. Idealnie będzie nam pasowała do wybranych przez nas mebli. Ponadto, dzięki temu, że jest jasna, będzie sprawiać wrażenie, że nasza kuchnia jest większa niż w rzeczywistości. Jest on podobno łatwa w utrzymaniu w czystości, co jest jej dodatkową zaletą. Nie należy co prawda do najtańszych produktów, ale jest warta swojej ceny z cała pewnością.

Każdy, kto chce mieć pięknie urządzona kuchnię, nie powinien oszczędzać na wysokiej jakości glazurze. Tylko taka glazura sprawi, że nasza kuchnia będzie wyglądać naprawdę doskonale. Ponadto na pewno pomoże nam ona utrzymać kuchnię w czystości. Na dobrej jakości glazurze do kuchni czy łazienki nie należy oszczędzać, na pewno nie będziemy żałować jej zakupu.