E-learning dla każdego

Kilka tygodni temu zadzwoniła do mnie szefowa i poprosiła bym stawiła się w jej biurze. Jak tylko odłożyłam słuchawkę w mojej głowie pojawił się cały kłębek myśli. Rzecz jasna negatywnych, bo chyba nikt nie spodziewa się niczego dobrego po takim wezwaniu. W końcu się zebrałam i okazało się, że sprawa dotyczyła tego bym nauczyła się języka włoskiego, gdyż to pozwoli mi podnieść zarobki. Zdecydowałam się na skuteczne szkolenia e-learningowe

Efektywna nauka w domu

skuteczne szkolenia e-learningoweNajpierw ta informacja mnie zszokowała, bo skąd nagle włoski i jakim cudem mam wygospodarować wolny czas na naukę języka, kiedy praktycznie większość dnia spędzam w pracy, a następnie muszę zająć się swoim synkiem. Później pani dyrektor wytłumaczyła mi, że w przyszłym miesiącu podpisujemy umowę z zagranicznymi kontrahentami, którzy posługują się właśnie tym językiem i po prostu w naszej firmie wytypowano kilka osób, których zadaniem byłaby praca z obcokrajowcami. W związku z tym, że sprawa dotyczyła dużych pieniędzy w naszej organizacji stawano na rzęsach, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jedynym wyjściem były skuteczne szkolenia e-learningowe. Czytałam kiedyś, że to szybki i wygodny sposób na naukę, jednak początkowo nie miałam co do niego przekonania, a później najzwyczajniej w świecie przestałam się interesować tematyką naukową. Standardowo rozwijałam się w tym, czym miałam zajmować się na co dzień.

Okazało się jednak, że moje pierwotne obawy były bezpodstawne, a takie szkolenie jest doprawdy doskonałym rozwiązaniem dla zabieganych ludzi. Cały kurs został przygotowany niezwykle profesjonalnie, więc czułam się jak na zwykłych lekcjach, jednak nie byłam poddana rygorowi realizowania zadań  w określonym czasie, co nie ukrywam było spory udogodnieniem.