Dostałam piękną świecę zapachową

Olga od podstawówki była moją najlepszą przyjaciółką. Zawsze się świetnie rozumiałyśmy i praktycznie nigdy nie kłóciłyśmy. Nasza przyjaźń przetrwała długie lata i cieszyłam się, że Olga jest mi najbliższa. To też dzięki niej poznałam mojego chłopaka Tomka.

Świeca zapachowa na romantyczne wieczory

ozdobne świece zapachowe w szkleKiedy udał mi się wynająć mieszkanie i wyprowadzić od rodziców to moja przyjaciółka ze wszystkim mi pomagała. Użyczyła nawet swojego samochodu do przewiezienia rzeczy i siedziała ze mną całą noc. Następnego dnia wzięła wolne, żeby pomagać mi przy układaniu rzeczy. Od progu jak się pojawiła w moim mieszkaniu to powiedziała, że ma dla mnie prezent. Stwierdziła, że w sklepie były piękne ozdobne świece zapachowe w szkle i musiała mi jedną kupić. Miał to być prezent na nowe mieszkanie. Świeca bardzo mi się podobała i od razu doszłam do wniosku, że to idealne rozwiązanie na romantyczne wieczory z Tomkiem. Ja uwielbiałam świece zapachowe o czym moja przyjaciółka doskonale wiedziała. Kiedy skończyłyśmy układać moje rzeczy to otworzyłyśmy wino. Postanowiłam również zapalić świecę zapachową, żeby sprawdzić jak pachnie. w mieszkaniu szybko pojawił się cudowny zapach pomarańczy i cynamonu. To była na prawdę świetna świeca, która dawała intensywny i długotrwały zapach. Regularnie kupowałam świece zapachowe, ale tak dobrej jakościowo jeszcze nie miałam. Olga musiała dać mi namiar na sklep, w którym są takie ozdobne świece zapachowe w szkle, ponieważ zamierzałam tylko tam robić zakupy tego typu.

Tomkowi spodobało się moje mieszkanie. Już od progu wyczuł przyjemny zapach a ja od razu mu powiedziałam, że to świeczka od Olgi. Tomek Olgę również dość lubił. W końcu to dzięki niej byliśmy parą. Życie układało mi się na prawdę bardzo miło i kolorowo.