Dobry ośrodek dla osób uzależnionych

 

Niedawno do mojej pracy przyszła nowa dziewczyna. Ucieszyłam się bardzo bo jednak w tej firmie pracuje mało kobiet i zawsze dobrze mieć nową sojuszniczkę. Jednak dziewczyna ta od początku była bardzo skryta chociaż muszę przyznać, że swoją pracę wykonywała bardzo dobrze.

Skuteczne leczenie uzależnienia od hazardu

prywatne ośrodki leczenia uzależnień od hazarduGdy już pracowałyśmy z sobą jakiś czas zaczęła się przede mną otwierać. Okazało się, że przez kilka lat była uzależniona od hazardu. I wskutek tego straciła swój dom a także wiele dóbr materialnych. Teraz stara się budować dopiero swoje życie od nowa. Zaczęło się niewinnie na jakiś grach na pieniądze. Jednak z czasem zaczęła na te gry wydawać coraz to więcej pieniędzy i przestała to kontrolować. Wiele godzin spędzała grając. Zaczęła też pożyczać pieniądze. Jej rodzina zorientowała się co się dzieje i wtedy zdecydowała się leczyć. Koleżanka z pracy ma bowiem dwójkę dzieci i bała się, że może je stracić. Pojechała do ośrodka leczenia uzależnień jednak nie sądziła, że tak naprawdę uda się jej wyjść z nałogu. Była sceptycznie nastawiona do leczenie. Jednak jak się okazało takie prywatne ośrodki leczenia uzależnień od hazardu są naprawdę bardzo dobre i pracują tam sami najlepsi specjaliści w branży. W sumie szybko zaczęła wierzyć, że jej się uda z tego wyjść. Widziała osoby, którym jednak się to udawało. Po jakimś czasie była gotowa żeby wyjść z tego ośrodka i zacząć układać sobie życie na nowo. Było to trudne jednak ona była naprawdę silnie do tego zmotywowana.

Po jakimś czasie znalazła też tą pracę. Jest z siebie teraz dumna bo wie, że najgorszy okres w swoim życiu ma już za sobą. A wszystko dzięki temu, że rodzina znalazła dla niej ten ośrodek. Koleżanka twierdzi, że sama nie poradziłaby sobie wyjść z tego uzależnienia.