Dobra nawierzchnia sportowa w naszym mieście

Dwa lata temu zacząłem udzielać się w lokalnym samorządzie. Wraz z innymi członkami naszego stowarzyszenia chciałem stworzyć miejsce przyjazne dla dzieci, w którym miałyby okazję rozwijać swoje umiejętności i spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Zamontowanie dobrej nawierzchni sportowej

nawierzchnie sportoweNa którym z kolei zebraniu naszego stowarzyszenia postanowiliśmy wcielić nasze pomysły w życie. Napisaliśmy wniosek oraz projekt utworzenia boiska wielofunkcyjnego na naszym osiedlu. Jakiś czas później, dysponując środkami z urzędu gminy rozpoczęliśmy inwestycje. Szukaliśmy firm, które budowały i montowały nawierzchnie sportowe na różnych terenach. Po jakimś czasie udało nam się znaleźć odpowiednich specjalistów. Wkrótce, firma rozpoczęła prace na terenie naszego osiedla. Pracownicy firmy rozpoczęli działania od dokładnych pomiarów, wyceny oraz dobrania specjalistycznych systemów nawierzchniowych, które miały być łatwe i tanie w utrzymaniu. W końcu, na naszym osiedlu zostało zamontowane boisko wielofunkcyjne dla dzieci i dorosłych, które zostało wykonane z wielu modułów polipropylenowych, które gwarantowały dobrą jakość wykonania. Dzięki tym systemom modułowym, nawierzchnia idealnie sprawdzała się podczas uprawiania piłki nożnej lub siatkówki czy koszykówki, gdyż dzięki zawartym w niej systemom amortyzowała siłę. Wówczas, uprawianie sportu na takiej nawierzchni staje się o wiele bezpieczniejsze, a zawodnicy chronią stawy i kręgosłup. Cieszyliśmy się z nowego boiska i wkrótce rozpoczęliśmy na nim pierwsze rozgrywki w kategorii juniorów.

Na naszym osiedlu zbudowano bardzo dobre boisko wielofunkcyjne. Boisko idealnie sprawdza się podczas osiedlowych rozgrywek, a dzięki unikalnemu systemowi montowania, zawodnicy mają zapewnioną dobrą amortyzację i w bezpieczny sposób mogą uprawiać swoje ulubione aktywności ruchowe.