Dobra cena reklamy na samochodach w naszej agencji

 

Praca dla agencji reklamowej wcale nie była łatwa. Tak na prawdę miałam różnych klientów i musiałam spełniać ich wszystkie oczekiwania. Czasami było na prawdę szybko i łatwo, a innym nie mogłam dojść do porozumienia oraz kompromisu.

Pilnowałam projekty na oklejenie aut ważnego gościa

oklejanie samochodów w dobrej cenieNa szczęście zawsze jakoś dawałam sobie radę. Pewnego dnia wiedziałam, że czeka na mnie na prawdę spore zlecenie. Przyjechał klient prosto z Warszawy, który był właścicielem czterech restauracji. Uznał, że teraz warto zadbać o reklamę na zewnątrz i zgłosił się do mnie. Byłam w szoku, ponieważ wiedziałam jak to jest ważne dla reputacji naszej agencji reklamowej. Nie mogłam zepsuć tego zlecenia. Podczas rozmowy dowiedziałam się, że chodzi mu przede wszystkim o oklejanie samochodów w dobrej cenie. Miał pomysł na dziesięć aut. Był to dla mnie wielki szok, ponieważ zawsze maksymalna liczba to były trzy samochody. Jednak nasz klient zażyczył sobie stworzenie kilku dobrych projektów. Wiedziałam, że muszę zmobilizować naszych grafików komputerowych aby go nie zawiedli. Dodatkowo zadbałam o wizualizację dla klienta i kilka możliwych opcji. Chciałam aby nasze oklejanie samochodów wypadło na prawdę profesjonalnie w jego oczach. Od tego zależała przyszłość naszej firmy. Na szczęście wszystko przebiegło na prawdę sprawnie. Podczas kolejnej wizytacji ważnego klienta dowiedziałam się, że znalazł to co chce i bardzo spodobał mu się nasz trzeci pomysł. Uznał, że właśnie czegoś takiego szukał. Już następnego dnia mieliśmy kupę pracy.

Dziesięć samochodów czekało na oklejenie. Taka reklama w dzisiejszych czasach jest nie zwykle skuteczna, ponieważ przyciąga uwagę w różnych miejscach. Osoby poruszające się samochodami dają wizytówkę tego co robią i czym się zajmują. Dzięki temu firma staje się bardziej rozpoznawalna.