Długa taśma odblaskowa w rolce

Środki bezpieczeństwa pomagają przetrwać trudny czas związany z zagrożeniem epidemiologicznym. W czasach, kiedy dystans między ludźmi musi zostać odpowiednio zwiększony, konieczne są praktyczne środki zabezpieczające. Długie i szerokie taśmy odblaskowe służą do wydzielania przestrzeni w sklepach i innych miejscach, w których gromadzą się ludzie. Wygodne rolki zapewniają optymalne wykorzystanie taśmy.

Jak zabezpieczyć sklep taśmą w rolce?

taśma odblaskowa w rolceZabezpieczenie sklepu to jedna z podstawowych czynności, jakie obecnie wykonują właściciele i pracownicy. Taśma odblaskowa w rolce przyda się też w lokalach gastronomicznych, które prowadzą sprzedaż na wynos. Stacje benzynowe korzystają z taśm odblaskowych, aby wskazać drogę poruszania się w stronę kasy. Również uliczni sprzedawcy, posiadacze straganów z żywnością lub z kwiatami, chcą czuć się bezpiecznie i korzystają z taśmy w rolce. Dostępne kolory są dobrze widoczne, dzięki czemu taśma spełnia znakomicie swoją funkcję. Najlepiej sprawdzają się klasyczne, czerwone, żółte, zielone, białe z metalicznym połyskiem. Wybór taśmy powinien być podyktowany względami praktycznymi. Długa, wydajna rolka wystarcza do ogrodzenia dużej powierzchni sklepowej lub na zewnątrz. Taśmy wykorzystuje się też do zamykania obiektów, np. placów zabaw, parków miejskich, przestrzeni, która nie może być miejscem spotkań ze względu na zagrożenie epidemią wirusa. 

Taśmy sprzedawane w rolkach są nieocenioną pomocą w zapewnieniu bezpieczeństwa w sklepie, na targu oraz w przestrzeni publicznej. Odblaskowe kolory są dobrze widoczne i pomagają utrzymać porządek w sklepie. Rolkowane taśmy są niezbędne do oznaczenia miejsc, w których nie wolno przebywać i gromadzić się, np. placów zabaw, parków, bulwarów, wypożyczalni rowerów miejskich.