Dlaczego warto kupić nowy rower?

Pomimo tego, że tata bardzo namawiał mnie na zrobienie prawa jazdy, mnie nigdy jakoś specjalnie nie ciągnęło do samochodów. Mój chłopak natomiast odświeżył we mnie miłość do jazdy na rowerze z racji tego, że sam uwielbia ten rodzaj sportu.

Rewelacyjne rowery górskie

rower kross - cenaJako nastolatka bardzo lubiłam szaleć na rowerze ze swoimi przyjaciółmi. Strome zjazdy z górek, jazda w skate parku na rowerach typu BMX, a także wycieczki rowerowe były wówczas moim prawdziwym hobby. Potem jednak przyszedł czas studiów, oraz pracy i rower został przeze mnie porzucony. Ostatnio jednak mój nowy chłopak rozbudził we mnie na ponów pasję do rowerów, a ja czując ponownie te same młodzieńcze emocje, co za czasów nastoletnich postanowiłam kupić sobie nowy sprzęt, a dokładniej rower kross – cena takich rowerów nie jest zbytnio wygórowana, a jakość naprawdę dobra. Jestem tego pewna, bowiem właśnie mój chłopak posiada rower tej marki i zawsze wygodnie mi się na nim jeździło. W sklepie z rowerami nie trudno było o rower Kross, bowiem są to rowery które bardzo łatwo dostać. Zakupiłam zatem rower górski w przepięknym, czerwonym kolorze i od razu wybrałam się na jazdę testową. Różnica pomiędzy moim starym rowerem, a nowym to jak niebo i ziemia. Nowy rower posiadał doskonałe amortyzatory dzięki czemu nie odczuwałam wjeżdżania na większy krawężnik, czy chociażby każdego kamyka na który niechcący najechałam oponą. Z niezwykłą łatwością rower także poruszał się po nierównym terenie, czy np. po trawie, a wjazd na piaszczystą ścieżkę nie kończył się utratą panowania nad kierownicą, co jest naprawdę dobrym znakiem.

Dzisiejsze rowery przewyższają znacznie jakością te kupowane jeszcze kilkanaście lat temu i polecam zakupić każdemu dobrej jakości nowoczesny rower, bowiem różnica jest naprawdę ogromna, a przyjemność z jeżdżenia nie do opisania. Dzięki przejażdżkom rowerowym nie tylko zyskałam nowe hobby, ale i co ważniejsze, zrzuciłam kilka kilogramów!