Czym są naklejki wypukłe

 

Pracując w agencji reklamowej ostatnio szef przyniósł nam nowe rozwiązanie, z którego teraz będziemy mogli korzystać na rzecz naszych klientów. Były to oczywiście naklejki na samochód, jednak nie takie zwykłe, tylko wypukłe, które dawały efekt 3D i było to całkowita nowość na rynku. Osobiście nie widziałem jeszcze żadnej firmy, która by wykorzystała takie rozwiązania.

Firmy oferujące naklejki

naklejki wypukłe na samochódStwierdziłem więc, że na pewno zainteresowanie początkowo może nie będzie duże ze względu na to, że rozwiązanie dopiero wchodzi na rynek, ale na pewno z czasem będę musiał się nauczyć jak sprzedawać i ewentualnie montować takie naklejki dla klientów, którzy nie mogą poradzić sobie z tym na własną rękę. Naklejki wypukłe na samochód uważam za niezwykle ważną inwestycją dla każdej firmy w szczególności takiej, która chce się wyróżnić w mieście, czy też poruszając się w trasie, gdyż faktycznie naklejki samoprzylepne dają duże pole do popisu jeśli chodzi o kreatywność oraz wykorzystywanie nowoczesnych materiałów do promocji firmy. Odpowiedzialny byłem także za przygotowywanie projektów graficznych pod takie naklejki oraz zlecanie ich do dalszej produkcji tak, aby to klient miał jak najmniej pracy jeśli chodzi o tego rodzaju zamówienie. Naklejki samoprzylepne, które dają efekt trójwymiarowy prezentują się naprawdę świetnie. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy jak przyszły takie naklejki do nas do firmy zdecydowałem się okleić nasz samochód służbowy, aby w ogóle zobaczyć, jaki będzie efekt i czy faktycznie takie rozwiązanie mogę polecać wszystkim klientom.

Zaraz po nas inne firmy zaczęły interesować się naklejkami samoprzylepnymi, jednak te oferowały głównie same produkty bez usługi instalacji takiej naklejki na samochodzie, więc nasza firma mogła wybić się na tym rynku.