Czym jest sublimacja

Sublimacja to metoda druku na koszulkach. Do dzisiejszego dnia nawet nie interesowaliśmy się tym zupełnie w firmie, aż do momentu, jak przyszedł do nas nasz przełożony mówiąc, że będziemy teraz inwestować w takie koszulki z nadrukiem, zwłaszcza podczas biegu charytatywnego, jaki organizujemy wkrótce. Może i nie wiecie, ale taki nadruk na koszulkach w ładnym kolorze, czyli bardzo dobrej jakości jest bardzo dobrze postrzegany przez klientów. Nic dziwnego, biegacze zwłaszcza lubią dostawać takie koszulki.

Koszulki i sublimacja

sublimacja na koszulkach - warszawaNa rynku faktycznie jest wiele zakładów, z których mieliśmy możliwość skorzystać. Nie wiedziałem początkowo, czy każdy zakład poligraficzny będzie w stanie sobie poradzić z takim zamówieniem i czy posiada w ogóle odpowiedni sprzęt, dlatego wolałem wszystko skonsultować z naszym jednym pracownikiem, który odpowiedzialny był w poprzedniej firmie za wykonywanie różnorodnych nadruków na różnych materiałach w tym koszulkach. Sublimacja na koszulkach – warszawa oferowana jest przez sporo firm, jednak pracownik nam powiedział, że chyba najlepiej będzie skorzystać z firm, które bezpośrednio zajmują się taką działalnością od lat, dzięki czemu będą mogły z powodzeniem nie dość, że zaprojektować dla nas koszulki od podstaw, to jeszcze będą one bardzo ładne. Szef powiedział, że sublimacja na koszulkach powinna być wykonana bardzo szybko. Zależało nam na tym, gdyż każdy uczestnik naszego biegu otrzymał koszulkę jeszcze wcześniej, dzięki czemu będzie mógł cieszyć się z tego i utożsamiać się z naszym biegiem i misją firmy. Nadruk wykonany na koszulce, a raczej cała sublimacja na koszulkach powinna być przede wszystkim bardzo dokładna. Nie było tutaj mowy o niedokładności oraz o kiepskim odwzorowaniu kolorów. Woleliśmy nawet zapłacić nieco więcej, ale na drugi dzień otrzymać nawet kilkadziesiąt koszulek. Mieliśmy tutaj także dwa wyjścia – albo kupujemy koszulki ze sklepu i je oddajemy do druku, albo wszystko robi za nas firma zewnętrzna.

Tak czy inaczej, nawet decydując się na drugą kwestię faktycznie nie wychodziło to najdrożej. Tym bardziej, że zamówiliśmy sobie te koszulki w trybie ekspresowym, gdyż faktycznie trochę się zgapiliśmy i woleliśmy mieć je na czas. Sublimacja na koszulkach była bardzo sprawna i profesjonalna. Każda firma, z którą się kontaktowałem na początku naszej współpracy oferowała dla nas wycenę, która była w zasadzie bardzo dokładna. Tyle i tyle za koszulkę i tak naprawdę wszystko wiedzieliśmy, ile zapłacimy za cąłą tą sublimację.