Branżowy konkurs wygrał producent mebli z Lubina

 

Rywalizacja już dawno przestała być domeną sportu. Przeniosła się ona praktycznie we wszystkie dziedziny życia. Walczymy o miejsce na prakingu, o lepsze stanowisko w pracy czy o klientów na bardzo konkurencyjnym rynku. Współzawodnictwo podkręcają również coraz licznej organizowane konkursy. Nie ominęły one nawet branży meblarskiej.

Meble kuchenne z Lubina okazały się najlepsze

najlepsze meble kuchenne z LubinaDwa miesiące temu orgazniatorzy największych targów meblarskich w Polsce, ogłosili konkurs na najlepszego producenta mebli w kraju. Zwycięzca miał uzyskać możlwość darmowej wystawy na nadchodzących targach oraz otrzymać bezpłatną, profesjonalną opiekę najlepszej firmy marketingowej w kraju. Do konkursu zgłosiło się ponad dwieście przedsiębiorstwo. Głosowanie odbywało się oczywiście na drodze ankiety internetowej. Każdy mógł oddać  głos, więc przedsiębiorcy walczyli między sobą o klienta, stosując różne sposoby, od promowania się na portalach społecznościowych po niesamowite promocje. Zadowolenie z wyników rywalizacji klienci, chętnie oddawali głosy. Zwycięzcą okazały sie najlepsze meble kuchenne z Lubina, które wyróżniły się prostotą, elegancją i przede wszystkim- niesamowicie profesjonalną i miłą obsługą. Darmowy montaż mebli, trwający maksymalnie dwie godziny okazał sie strzałem w dziesiątkę. Zobaczym teraz jak firma z Lubina wykorzysta wygraną. Mają okazję mocno się rozpromować nie tylko w naszym kraju, ale też poza jego granicami. Istnieje mnóstwo firm, które dzięki wygranej w podobnych konkursach, odnoszą teraz sukcesy na arenie międzynarodowej.

Zdrowa rywalizacja wśród przedsiębiorców sprzyja rozwojowi gospodarki i przede wszystkim klientom. Wiąże się to bowiem zazwyczaj z obniżką cen, przy pozostawieniu wysokiej jakości wykonywanych usług. Firmy mogą się rozwijać, a przy okazji konkursów- dobrze się wypromować.