Bogata oferta z grillami

Zawsze przed sezonem grillowym szef dokonywał dość sporych zmian w sklepie i chyba już każdy zdążył się do tego przyzwyczaić. W tym roku, to jednak się przygotowałem i podsunąłem szefowi gotowy pomysł, który zdecydowanie przypadł mu do gustu.

Grill ogrodowy nowością w sklepie

grilleOtóż wpadłem na pomysł, by sprowadzić do sklepu grille ogrodowe, bo przecież zawsze przed sezonem klienci takich urządzeń poszukiwali. Na rynku był spory wybór grilli od gazowych po elektryczne i dlatego wybór był tak spory. Szef był oszczędny i dlatego zdecydował się na takie najtańsze rozwiązania. Oczywiście skoro to był mój pomysł, to również ja musiałem dokonać zamówienia grilli. Od razu zgłosiłem się do producenta, który miał najbogatszą ofertę grilli ogrodowych i u niego dokonałem zamówienia. Zamówiłem kila rodzajów tego urządzenia i dzięki temu sklep oferował spory wybór. Szef rzecz jasna był bardzo zadowolony i pochwalił się za wkład w pracę. W sklepie grille były nowością, która przyciągała uwagę każdego klienta. Bogata oferta pozwalała klientom na wybór, którego dokonywali. Zakupy robiło dużo osób i wprowadzenie grilli ogrodowych zdecydowanie się opłaciło. Na jednym grillu sklep zarabiał prawie dwieście złotych i był to spory zysk. Ja chciałem mieć grilla gazowego w ogrodzie i na takie urządzenie odkładałem sobie pieniądze. Nie było to tanie urządzenie, ale zdecydowanie mi odpowiadało i dlatego tak bardzo chciałem je kupić. Za prowizję ze sprzedaży mogłem sobie na to pozwolić.

Zawsze jak szef planował wprowadzić do sprzedaży coś nowego, to pytał mnie o zdanie. W końcu dzięki mojemu pomysłowi z grillami ogrodowymi sklep sporo zarobił. Nie zawsze miałem trafione pomysły, ale zyski sklep i tak osiągał, więc szef tak czy inaczej był zadowolony.